Menu

Firma Eurolan powstała w 2002 roku rozpoczynając swoją działalność od budowy infrastruktury sieciowej pozwalającej na uruchomienie szerokopasmowego dostępu do Internetu. Z czasem zakres usług został poszerzony o Cyfrową Telefonię Stacjonarną oraz Cyfrową Telewizję Jambox- Kablówkę 3 Generacji. W międzyczasie Eurolan stał się także znanym Operatorem w zakresie instalacji oraz konfiguracji radiolinii, monitoringu, hot spotów,a także projektowaniu sieci.


Od 2010 roku, nadążając za postępem technologicznym rozszerzyliśmy swoją działalność o usługi związane ze światłowodami. Dzięki gruntownym szkoleniom oraz profesjonalnemu sprzętowi zarówno doradzamy w doborze jak i wykonujemy wszystkie czynności związane z ich instalacją.

 

W 2016 zmieniliśmy naszą siedzibę na większą, z dogodnym dojazdem, dzięki czemu zwiększyliśmy zaplecze magazynowe i sprzętowe. Na dzień dzisiejszy dysponujemy światłowodową siecią o bardzo dużych możliwościach transferu danych oraz głosu, dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Współpracujemy z wiodącymi ogólnopolskimi operatorami. Nasza firma posiada szereg systemów zabezpieczeń, nowoczesny sprzęt oraz doświadczony personel dzięki czemu świadczymy usługi zarówno dla osób indywidualnych jak i dużych, znanych korporacji. Nasza sieć jest ciągle rozbudowywana dzięki czemu coraz większa liczba klientów może korzystać z nowych rozwiązań.